Dlaczego my

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy? Warto, ponieważ posiadamy bardzo szeroki asortyment tłumików pasujących do różnych marek i modeli pojazdów osobowych, dostawczych oraz innych maszyn i pojazdów mechanicznych. Dzięki temu można mieć pewność, że każdy klient znajdzie w naszej ofercie produkty spełniające jego konkretne oczekiwania związane z jakością, trwałością oraz niezawodnością.

Wszystkie sprzedawane przez nas tłumiki spełniają wymagania norm obowiązujących w branży motoryzacyjnej i z pewnością będą służyć swoim użytkownikom przez długie lata. Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, rdzę, działanie kwasów oraz innych czynników związanych ze spalaniem paliwa przez pojazd.

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru produktów. Wszystkie oryginalne tłumiki mają nie tylko wysoką jakość, ale również przystępną cenę. Oprócz tego oferujemy swoim klientom tańsze zamienniki, które również charakteryzują się bardzo dobrą jakością, trwałością i bezawaryjnością.

Prowadzimy warsztat, w którym zatrudniamy doświadczonych, a także wykwalifikowanych pracowników specjalizujących się przede wszystkim w fachowym montażu tłumików oraz wykonywaniu innych prac montażowych czy też napraw. Dzięki temu oraz innym atutom zapewniamy naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i dlatego właśnie warto wybrać naszą firmę.